

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады СИП-4 4х120 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз СИП-4 4х120 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Төрт негізгі дөңгелек көп сымды тығыздалған
номиналды қимасы 120 мм алюминий өзектер2.
2. Жарықпен тұрақтандырылған айқаспалы полиэтиленнен жасалған оқшаулау
номиналды қалыңдығы 1,7 мм.
3. Негізгі өзектер сымға оң бағытта бұралған.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 0,6/1 кВ |
| Импульстік кернеуді сынау | 20 шаршы метр |
| Алюминийдің созылуға беріктігі | кемінде 120 мПа |
| Негізгі өзектердің электрлік кедергісі | 0,253 Ом/км артық емес |
| Негізгі өзектердің ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 340 А |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 10,9 мың |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °С |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | қысқа тұйықталу кезінде 250 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 40 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 622,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 41,0 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 195 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 30 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы СИП-4 4х120 сымы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы SIP-4 4x120 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Негізгі өзектердің ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 340 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °С |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 10,9 мың |
| Импульстік кернеуді сынау | 20 шаршы метр |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | қысқа тұйықталу кезінде 250 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 0,6/1 кВ |
| Алюминийдің созылуға беріктігі | кемінде 120 мПа |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 40 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Негізгі өзектердің электрлік кедергісі | 0,253 Ом/км артық емес |